Predstavili se na Međunarodnom sajmu Viroexpo

Po prvi puta naša je škola, u okviru projekta  „Eko-bilje“, sudjelovala kao izlagač na sajmu Viroexpo u Virovitici, zajedno s nositeljem Srednjom školom Stjepana Sulimanca iz Pitomače. Na štandu smo nudili proizvode naše škole koji su nastali u okviru vježbeničke tvrtke te novoosnovane učeničke zadruge „Vučica“. Video prezentacijom smo prikazivali zanimanja koja obrazujemo, projekte u kojima smo sudjelovali, našu „Eko-školu“, studijska putovanju u okviru projekta „Eko-bilje“ i druge zanimljivosti vezane za školu.

Na sajmu smo sudjelovali na dodjeli priznanja za vina proizvedena u školi, a koja su ocjenjena sa srebrenom medaljom za graševinu, broncom za zeleni silvanac te priznanjem za frankovku.

Svi učenici vježbeničke tvrtke i učeničke zadruge bili su prisutni na sajmu. Našu su školu na štandu predstavljali profesori: Mirjana Boloban, Mirko Kufner, Davor Jeger, Vlado Kribl, Ivan Cigler, Danijel Stojković te učenici Marija Grubišić, Anđelka Tomić, Helena Balaž, Marina Jrlina, Luka Čolak, Benjamin Hodak, Marko Vida i Marko Čilag.

Danijel Stojković, prof.

objavio: Damir Najmenik   datum: 1. 3. 2016.