Video čestitka Psihomodo Popa povodom 50 godina srednje škole

Povodom pedesete godišnjice srednje škole u Orahovici, koju ćemo obilježavati tijekom cijele godine, namjera nam je bila ugostiti u školi kultni hrvatski rock sastav Psihomodo Pop. Dečki su se zbog obveza ispričali, ali su poslali e-mail i video čestitku koja se nalazi u prilogu. Žao nam je što nećemo gledati Psihomodo Pop u našem holu, ali se nadamo nekoj budućoj suradnji. Mail, koji nam je poslala njihova menadžerica Lidija Balija, prenosimo vam u cijelosti. Klikom na priloženi dokument otvorit će vam se video čestitka.

Poštovani,

znam da već dugo čekate odgovor, ali ovu godinu imamo užasno puno planova i posla oko banda, još jedan moment je prisutan, a to je da sviramo na Feragostu u 8. mjesecu u Orahovici.

Mislim da ovog trenutka nećemo moći nastupiti, ali bi jako voljeli možda dogodine doći kod vas...Ove godine nas čekaju 3 velika projekta vezana uz band i 20 godina od Unpljugd albuma, tako da ćemo većinu vremena provesti u organizaciji svojih projekata...nisam sigurna da možemo stići doći odsvirati koncert na vašoj velikoj proslavi. Zaista mi je žao, ali tako stvari stoje kod nas..dan je jednostavno prekatak za sve obaveze koje imamo...

Još da nam se nešto pospoji pa da smo na putu u vašoj blizini tih dana, još bi nekako to i mogli organizirati, ali ovako iz ovog kuta izgleda trenutno neizvedivo.

Molim vas, nemojte se ljutiti, znam da ste dugo čekali odgovor, ali smo i mi tražili način da dođemo na vaš veliki događaj, ali nažalost uz sve pokušaje da se organiziramo nećemo moći doći ove godine.

Toplo se preporučamo za iduću godinu ili nekad kad će naše obaveze biti manje, a mi vama i dalje dragi :)

Puno vas pozdravljam i još jednom nemojte što zamjeriti.

lp

lidija

Priloženi dokumenti:
skola.mov (10.71 MB)

objavio: Damir Najmenik   datum: 20. 2. 2015.