Obilježili Dan škole

Koncem još jedne školske godine proslavili smo Dan naše škole. U ovoj smo školskoj godini imali 395 učenika u 17 razrednih odjela u programima gimnazije, strojarstva, ekonomije i trgovine, poljoprivrede i ugostiteljstva. U nastavi je radilo 49 nastavnika i stručnih suradnika, a imali smo i tri pripravnika. Kao škola s međunarodnim statusom eko-škole, nastavili smo s projektnim danima koji su održani za Dan škole.

Uz redovne odgojno-obrazovne zadaće, škola je bila stjecište brojnih kulturnih, zabavnih i športskih događanja. Tako su nam gosti bili: Alenka Mirković, Julijana Matanović, Davor Rostuhar, Branko Kranjčev, Ricardo Luque, Julije Nikoš, Hrvoje Jurić i drugi.

Također smo radili brojne projekte i aktivnosti vezane za humanitaran i društveno koristan rad. Proveli smo dva projekta financirana od Ministarstva turizma i Ministarstva poduzetništva, a uključili smo se i u projekt mobilnost Leonardo da Vinci u sklopu kojega su učenici ugostiteljskog programa i nastavnici boravili u Češkoj.

Nakon održanih projekata u petak, ravnatelj škole Zorislav Milković i gradonačelnik Josip Nemec podijelili su najuspješnijim učenicima i njihovim mentorima nagrade, a nakon toga je u sportskoj dvorani odigrana završnica malonogometnog turnira između 3.e i 4.a razreda. Ovogodišnji pobjednici učenici su 3.e razreda. Kako je to izgledalo u petak pogledajte u fotogaleriji.

objavio: Damir Najmenik   datum: 28. 4. 2014.