Dan škole

U nastavku pročitajte čestitku ravnatelja Zorislava Milkovića koju je povodom Dana škole uputio svim učenicima i zaposlenicima.

Dragi učenici, poštovane kolegice i kolege!

Školskim smo kurikulumom predvidjeli na današnji dan obilježiti Dan škole. U svemu nas je omela pandemija koronavirusa koja je zatvorila vrata škola. Tko bi mislio da ćemo raditi na virtualan način, da ćemo imati nastavu na daljinu. Mislim da smo se u tome prilično dobro snašli, i učenici i nastavnici. Ono što je istaknuto kao problem je nedostatak fizičkog kontakta, usmenog razgovora, druženja. Vjerujem da će se ova situacija brzo okončati i da ćemo se vratiti na uobičajen način rada.

Danas smo trebali govoriti o našem radu i o našim uspjesima, predstavili bi dvadesetak projekata i izložbi u kojima bi učenici pokazali svoju kreativnost i marljivost, natjecateljski duh i želju za uspjehom, a sve pod vodstvom svojih nastavnika mentora. Nagradili bi najbolje, što i hoćemo na kraju nastave. Nagrađenih bi bilo i puno više, no nažalost, prekinuta su sva natjecanja i susreti učenika. Sve ovo ostaje za neka bolja vremena.

Čestitam vam Dan škole sa željom da ostanete zdravi i da svi mi uspješno završimo ovu školsku godinu!

Ravnatelj:

Zorislav Milković

objavio: Damir Najmenik   datum: 30. 4. 2020.

« Studeni 2020 »

UPISI 2020./21. (prezentacije)