Rezultati županijskih i međužupanijskih susreta

Natjecanja su gotova! Ovdje možete pogledati rezultate naših najuspješnijih učenika na županijskim i međužupanijskim natjecanjima. Čestitamo svim natjecateljima, a posebno učenicima koji su osvojili prva tri mjesta te Dori Konopek koja je otišla na državnu smotru LiDraNo koja se ove godine održava u Primoštenu od 25. do 27. ožujka. Njena mentorica bila je Ljubica Bešlić.

MATEMATIKA - B varijanta

SMOTRA HRVATSKOG ŠKOLSKOG FILMA

Silvija Šafranko, Vesna Šafranko, mentorica: Ivana Maričić

MEĐUŽUPANIJSKO NATJECANJE CRVENOG KRIŽA

Elvira Podić, Patricija Hornung, Marija Grubišić, Ena Smolčić, Katarina Čižić, 3. mjesto

KOŠARKA (djevojke) 1. mjesto, mentor: Goran Hribar

Marija Mroz, Antonela Barač, Magdalena Balaž, Marija Šimatović, Lora Vukušić, Ane Pleić, Brigita Knežević, Jelena Tomić, Marina Cahun, Iva Grubišić i Danijela  Adžić

KOŠARKA (mladići) 2. mjesto, mentor: Goran Hribar

Jakov Gotovac, Ivan Tosino, Tomislav Premužić, David Dozet, Marko Kreninger, Eugen Vlado Grgić, Filip Radočaj, Mario Lasić, Stjepan Makovec, Marko Špoljarić

RUKOMET (djevojke) 2. mjesto, mentor: Goran Hribar

Ines Šutić, Anita Plužarić, Mariana Bunčić, Marija Šimatović, Iva Rončević, Marija Žužak, Mia Rončević, Doris Iličić, Ivona Štajdohar, Katarina Stojković, Ana Samarđić, Valentina Samarđić

ODBOJKA (djevojke) 3. mjesto, mentor: Vesna Hribar

Ines Šutić, Anita Plužarić, Mariana Bunčić, Marija Šimatović, Lucija Rončević, Marija Žužak, Jelena Tomić, Dijana Marković, Ivona Štajdohar, Lora Vukušić

Pohvaljuju se i učenici koji su sudjelovali na županijskim natjecanjima, a to su: Kristijan Hornung (matematika), Deni Kolačko (povijest), Lovro Gotovac (povijest), Lara Čiča (povijest), Leona Grgić (povijest), Dino Mataz (povijest), Marin Grbić (povijest), Ena Smolčić (engleski jezik), Jakov Stjepan Pavelić (engleski jezik), Marin Grbić (geografija), Ena Smolčić (hrvatski jezik), Marin Grbić (hrvatski jezik), Mirta Peček (kemija), Helena Sudarić (biologija), Lara Čiča (biologija), Božana Kovačić (vjeronauk), Tena Vukelić (vjeronauk), Ivana Bakoška (vjeronauk), Anita Ament (vjeronauk), Jakov Stjepan Pavelić (latinski), Božana Kovačić (latinski), Mario Brbot (latinski), Danijela Adžić (komercijalist), Maja Terek (komercijalist), Andrijana Timek (komercijalist), Lora Smolčić, Klara Matek, Ivana Terek, Marija Šimatović, Mario Nemeš, Magdalena Balaž, Mihaela Jaklić (Crveni križ)

objavio: Damir Najmenik   datum: 26. 3. 2014.